Презентовано Інвестиційний паспорт Доброславської громади

Дата: 27.01.2023 12:31

Сьогодні 27 січня 2023 року відбувся діалоговий захід "Інвестиційні паспорти громад Одещини: розвиток попри війну". Модераторка заходу  Юлія Молодожен, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Одеській області, означила мету заходу - мотивувати громади області розпочати активну роботу з розробки інвестиційних паспортів задля пошуку привабливих інвестиційних об’єктів та формування бізнес-ідей для майбутніх інвесторів. Учасники  ознайомилися з досвідом трьох громад Одещини, які отримали менторську підтримку Програми «U-LEAD з Європою» в розробці інвестиційних паспортів та отримали відповіді  від спікерів на питання: «Що таке інвестпаспорт і чому він потрібен саме зараз?», «Чому громада розпочала розробляти інвестпаспорт?».

На заході були представлені Інвестиційні паспорти Кодимської, Доброславської та Суворовської громад. Інвестиційний паспорт Доброславської громади успішно презентувала начальник відділу культури Ірина Вікторівна Матяр.