Доброславська селищна рада висловлює співчуття з приводу смерті депутата Доброславської селищної ради Віктора Назаренка

Дата: 27.01.2023 11:17

Доброславська селищна рада із сумом сповіщає, що 26.01.2023 року на 68-му році пішов з життя Назаренко Віктор Павлович – депутат Доброславської селищної ради VIII скликання. Був обраний депутатом від 5 округу у 2020 році.

Свою трудову діяльність присвятив роботі на сільськогосподарській ниві. Став одним із перших засновників агроформувань та успішно очолював фермерське господарство «НАЗАРИ». Віктор Павлович постійно дбав про розвиток рідного села Трояндове та Доброславської громади. Мав патріотичну позицію, активно займався волонтерською діяльністю та допомагав нашим військовим у захисті України, за що неодноразово був нагороджений почесними грамотами та відзначений подяками.

Прощання відбудеться 28.01.2023 року об 11:00 за адресою с. Трояндове вул. Степова, 8. Автобус з Доброслава буде відправлятися о 10:00 з площі біля приміщення селищної ради.

Доброславська селищна рада висловлює співчуття родині, близьким та колегам.

Зі щирою скорботою та світлою пам’яттю.