До відома керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності

Дата: 30.01.2023 15:07

Фото без описуДоброславська селищна рада  відповідно статті 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», на виконання Розпорядження голови Одеської обласної військової адміністрації від 27.01.2023 року № 44/А-2023 «Про заходи щодо забезпечення призову військовозобов’язаних та резервістів на військову службу під час мобілізації» рекомендує детально ознайомитись з  вимогами  Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року № 1487 (далі Порядок),  та надати до 02 лютого 2023 року до Четвертого відділу Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

• Списки персонального військового обліку призовників, військовозобовязаних та резервістів за формою передбаченою додатком 5 до Порядку;
  • Відомості  оперативного обліку  призовників, військовозобовязаних та резервістів за формою передбаченою додатком 12 до Порядку;
  • Копії наказів про призначення осіб відповідальних за ведення військового обліку призовників, військовозобовязаних та резервістів.

Звертаємо Вашу  увагу на те, що:

п.8 Постанови визначено, що «організація військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях покладається на відповідних керівників»;

п.87 Постанови передбачено, що «посадові особи… підприємств, установ та організацій за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію… несуть відповідальність згідно із законом».