В селищній раді пройшла робоча нарада щодо розробки Комплексного плану просторового розвитку території громади

Дата: 07.02.2023 10:40

Під керівництвом Доброславського селищного голови Людмили Прокопечко пройшла ознайомча перша робоча зустріч в режимі онлайн з представниками проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Учасники наради обговорили питання щодо підтримки у розробленні Комплексного плану просторового розвитку території Доброславської громади. Це дасть змогу інвентаризувати ресурси громади для їх ефективного використання, створити умови для розвитку місцевого бізнесу та залучення інвестицій. Розкриття нових можливостей та потенціалу громади сприятиме економічному зростанню та збільшенню дохідної частини місцевого бюджету.

За результатами наради визначено кроки подальшої співпраці з USAID «ГОВЕРЛА». Робота в цьому напрямку продовжується.