Привітання голові громади Людмилі Прокопечко з Днем народження

Дата: 13.02.2023 00:05

Шановна Людмило Ярославівно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бути головою громади в період повномасштабної війни дуже відповідальна справа. Ви прекрасний керівник та просто мудра жінка, яка має раціональний та стратегічний підхід до вирішення будь-яких задач. Ви маєте гнучке мислення та не боїтеся змінювати неефективні методи роботи, навіть якщо раніше цього ніхто не робив. Такий підхід управління цінується мешканцями нашої громади та відзначається на державному рівні.

Ви змогли продовжувати розвивати громаду навіть у надскладних умовах та об’єднати мешканців у волонтерській діяльності, щоб стати міцним тилом для наших військових, які виборюють нашу свободу і цілісність держави.

Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Нехай розпочаті справи принесуть вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йдуть поряд з особистим щастям. Бажаємо, щоб Ваше життя завжди було наповненим невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою та любов’ю рідних і близьких!

Міцного Вам здоров´я, Божого благословення, сімейного затишку, щастя і щедрої світлої долі. Найскорішої нашої Перемоги, мирного неба та процвітання рідній Україні!

З повагою та щирими вітаннями

колектив Доброславської селищної ради