Вихованці Доброславської ДЮСШ взяли участь у Всеукраїнському майстер-турнірі з боксу "Кубок Києва"

Дата: 16.02.2023 10:06

З 07 по 12 лютого в м. Київ проходив перший Всеукраїнський майстер-турнір з боксу «Кубок Києва» серед чоловіків та жінок, в якому брали участь 125 боксерів з усієї України.

Збірну Одеської області представляє 12 чоловіків та одна дівчина під керівництвом старшого тренера Михайла Серженюка. До складу команди увійшли троє вихованців Доброславської ДЮСШ, які показали наступні результати:

Погожий Микита (вага 63.5 кг ) - 3 місце;

Малюта Микита (вага 92 кг ) - 3 місце;

Дорошенко Стас (вага 51 кг ) - 5 місце.

Велика подяка президенту Федерації боксу Київської області Негоді Олександру за організацію та проведення змагань, також окрема подяка президенту Федерації боксу України Шевченку Кирилу та усій команді ФБУ за підтримку та розвиток боксу у такі складні часи.