В Доброславській селищній раді пройшло засідання Робочої групи Стратегії розвитку територіальної громади

Дата: 20.02.2023 16:34

Фото без описуПід керівництвом голови громади Людмили Прокопечко пройшло засідання Робочої групи Стратегії розвитку Доброславської територіальної громади у формі Стратегічної сесії.

В заході взяли участь члени Робочої групи, депутати, працівники виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів та установ, представники бізнесу, експерти ГО «Одеський інститут соціальних технологій».

Відповідно до порядку денного учасники наради обговорили результати соціально-економічного аналізу громади та результати опитування мешканців громади для визначення основних проблем та перспектив розвитку.

За результатами засідання визначено потенціал для розвитку громади та подальші кроки зі стратегічного планування. Сформовано спеціалізовані підгрупи та розподілено завдання між ними. Робота в напрямку формування Стратегії триває.

Реалізація проєкту «Стратегія розвитку Доброславської ОТГ: формуємо та реалізуємо разом» здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»