До уваги громадян!

Дата: 13.02.2023 15:26

Фото без описуШановні громадяни!

На виконання розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації від 03.02.2023 року №70/А-2023 «Про виконання заходів загальної мобілізації» Доброславська селищна рада доводить до відома, що наразі проводиться комплектування підрозділів Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України.

Просимо громадян, які мають бажання проходити військову службу в даних підрозділах, звертатися до селищної ради за адресою: 67500, Одеська область, Одеський район, смт. Доброслав, проспект Свободи, відділ житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури та взаємодії з правоохоронними органами, уповноважена особа – начальник відділу Пушкар Володимир Анатолійович, тел. 0682404310.

В подальшому списки будуть розглянуті та узгоджені з Одеською обласною державною військової адміністрацією.