До уваги керівників установ, організацій, підприємств! Зміна тарифу комунальних послуг КП "Доброслав"

Дата: 23.02.2023 15:59

Керуючись Наказом Мінрегіону від 05.06.2018 № 130, затвердженим Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, комунальне підприємство «Доброслав» Доброславської селищної ради доводить до відома керівників установ, організацій, підприємств інформацію про намір змінити тариф на комунальну послугу - вивіз рідких побутових відходів:

• калькуляція розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з вивозом рідких побутових відходів для установ, організацій, підприємств, калькуляція вартості автомашини (асенізатор) за надані послуги, витрати на одну ходку за межі смт.Доброслав ;
  • обґрунтування причин коригування  тарифу на послуги з вивозу рідких побутових відходів;
  • роз’яснення щодо коригування тарифу на послуги з вивозу рідких побутових відходів.

Виконавцем комунальних послуг КП «Доброслав» приймаються зауваження і пропозиції від юридичних осіб протягом 14 днів з моменту розміщення даного оголошення за адресою: смт.Доброслав, вул.Першотравнева,5, тел.04855 9-16-28.