До уваги керівників установ, організацій, підприємств! Зміна тарифу комунальних послуг КП "Кремидівська хвиля"

Дата: 28.02.2023 11:04

Керуючись Наказом Мінрегіону від 05.06.2018 № 130, затвердженим Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності , комунальне підприємство «Кремидівська хвиля» Доброславської селищної ради доводить до відома керівників установ, організацій, підприємств інформацію про встановлення тарифу на комунальну послугу - вивіз рідких побутових відходів:

• калькуляція розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат, калькуляція собівартості автомашини (асенізатор) пов’язаних з вивозом рідких побутових відходів для установ, організацій, підприємств.

Виконавцем комунальних послуг КП «Кремидівська хвиля» приймаються зауваження і пропозиції від юридичних осіб протягом 14 днів з моменту розміщення даного оголошення за адресою: с.Кремидівка, вул.Грушевського,56, тел. 096-80-90-798.