Змагання з волейболу серед дівчат

Дата: 03.03.2023 10:26

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації «Про проведення обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році», 02 березня 2023 року в м. Березівка проходили обласні зональні змагання з волейболу серед команд дівчат.

Команди – учасники:

1. Березівська ОТГ;

2. В-Буялицька ОТГ;

3. Визирська ОТГ;

4. Нерубайська ОТГ;

5. Доброславська ОТГ;

6. Чорноморська ОТГ.

Учасники змагань показали свою підготовку та майстерність. І в підсумку команда дівчат Добросласької ОТГ зайняла І місце та увійшла до фінальної частини.

Вітаємо учасників змагань обласної Спартакіади та вчителя фізичного виховання Маленкова Івана Миколайовича з успішним виступом!