Зустріч з керівником проєкту USAID "Говерла" в Доброславі

Дата: 10.03.2023 11:36

"Це Доброслав, друзі! Сьогодні нашу громаду відвідав керівник проєкту USAІD "Говерла" пан Габріель Абрахам.

"Говерла" - один з найбільших міжнародних проєктів з підтримки органів місцевого самоврядування і реформи децентралізації в Україні, який сприяє здійсненню трансформаційних перетворень на місцевому рівні та посиленню спроможності громад.

Доброславська громада є учасником проєкту зовсім недовго, трохи більше півроку, та за цей короткий час ми отримали велику допомогу. Це і необхідні засоби і техніка по трьох пакетах ( "Надання адмінпослуг", "Рятувальник", "Енергія"), і практична допомога у підготовці стратегічних документів громади.

Сьогоднішня зустріч мала на меті познайомити пана Габріеля з Доброславською громадою, її здобутками і проблемами, а також обговорити шляхи подальшої співпраці. Також у ході візиту пан Габріель вшанував пам'ять Тараса Шевченка та захисників України, полеглих в російсько-українській війні.

Я щиро дякую керівникові проєкту "Говерла" в Одеському регоні В'ячеславу Голинському за організацію цієї зустрічі. Впевнена, що подальша участь у проєкті сприятиме забезпеченню сталого розвитку Доброславської громади. Від усіх мешканців висловлюю безмежну вдячність пану Габріелю та всьому американському народу за підтримку України у боротьбі з російськими загарбниками.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!" - зазначає голова громади Людмила Прокопечко.