Дата: 16.03.2023 15:24

Фото без описуУ 2023 році Нацсоцслужба продовжує реалізацію пілотного проєкту із соціального захисту сімей з дітьми “пакунок малюка”

Кожна сім’я з новонародженою дитиною має право на отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» або грошової компенсації його вартості.

Сума коштів грошової компенсації на одну дитину у 2023 році становить 6816 грн.

У лютому місяці поточного року 3,2 тис. сімей з новонародженими дітьми отримали «пакунок малюка» в натуральному вигляді та понад 11,5 тис. сімей Нацсоцслужбою проведено перерахування коштів грошової компенсації його вартості в сумі 78,7 млн грн.

Нагадуємо, що згідно ухваленого Урядом рішення знято обмеження на використання коштів грошової компенсації на весь період воєнного стану та один місяць після його завершення.