Голова громади Людмила Прокопечко подякувала волонтерам за допомогу ЗСУ

Дата: 15.04.2023 22:49

Фото без опису"Це Доброслав, друзі!

Традиційний пост подяки волонтерському братству.

В переддень світлого Великодня від щирого серця дякую за підтримку і допомогу ЗСУ всій неймовірній волонтерській команді.

Як завжди, працівникам апарату селищної ради, закладів освіти і культури, а ще Olena Yusyuz і Владимир Юсюз, Mironova Oksana, Тетяна Сенченко, Romaniya Stakh. За зібрані і передані кошти ми придбали комплект шин (6 шт) для військової техніки, зварювальний апарат, набори інструментів та багато іншого.

Величезна подяка

Григорію Фінагеєву - за тушу свині;

Кафе «ІРИНА»- за паски, ковбасау, чай, каву, солодощі;

СергіюТарновецькому, який закоптив всю свинину і 100 курей.

ТОВ Аквафрост та ТОВ Левада - за рибу і млинці.

Яна Виноградова-Кичко - за м'ясо, ковбасу, твердий сир.

БФ "Допомога українському населенню" - за велику кількість картопляних чипсів

В'ячеславу Ковальському - за каву і свіжі гриби

Маленькому волонтеру Владику Юсюзу - за великодні пряники і поробки.

Колективам Доброславського ліцею,

Доброславського ЗДО, Ониськівської гімназії, Вовківської гімназії, Шомполівської гімназії, Степової початкової школи,

Трояндівського ЗЗСО, Кремидівського ЗЗСО, Кремидівського ДНЗ, Трояндівського ДНЗ, Шомполівського ДНЗ, Трояндівського БК, Кремидівського БК, Шомполівського БК, Ониськівського клубу, Шомполівської бібліотеки-філії, Трояндівської бібліотеки-філії, Ониськівської бібліотеки-філії, ІРЦ, ДЮСШ,

Центру КМРТЗ, Доброславської бібліотеки для дітей - за просто якусь рекордну кількість м'яса, сала, ковбас, випічки, вінегрету, риби солоної і смаженої, котлет, млинців, пиріжків, вертут, фруктів, кави, чаю, цукерок, пасок і крашанок.

Окрема подяка всім діткам, які підготували свої подарунки і вітання для бійців.

Дякую за допомогу всій команді Доброславської селищної ради, службі благоустрою, особисто Max Kalyugnuy, Юрій Чорній, Альона Шихалієва, Тетяні Замковенко, Оксана Волощук, Ользі Задорожній, Виноградова Жанна, Руслану Сиротюку, Неля Чернобель.

Дякую вам, небайдужі люди! Нехай береже вас Господь! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!" - голова громади Людмила Прокопечко.