З Доброславської громади відправили чергову допомогу військовим на фронт

Дата: 14.04.2023 18:14

"Це Доброслав, друзі! Наші великодні подарунки поїхали до адресатів на Бахмут і на Херсон. Я дякую всім, хто долучився до цієї доброї справи. Ви неймовірні люди! Все зробили, як я і просила. Пасок і крашанок було в міру, і дуже багато м'яса, сала, ковбас, риби, млинців, котлет, фруктів, кави та домашньої випічки. Тож у наших хлопців будуть справжні святкові столи. Крім того, ми змогли забезпечити і інші потреби. Придбали комплект шин (6 шт) для військової техніки, зварювальний апарат, багато різних інструментів та інше.

Пост подяки напишу трохи згодом, щоб нікого не забути" - зазначає голова громади Людмила Прокопечко.