В Доброславі пройшла зустріч з ментором в програмі Апшіфт від дитячого фонду ООН Юнісеф

Дата: 25.04.2023 19:06

Сьогодні у приміщенні Доброславської селищної ради відбулася зустріч з Денисом Власенком - молодіжним працівником, ментором в програмі Апшіфт від дитячого фонду ООН Юнісеф та керівником відділу по роботі з молодіжними консультативно-дорадчими органами в ГО "Національне об'єднання радників з питань молоді". Дві години спілкування пролетіли як одна хвилина. Зустріч була дуже цікавою, конструктивною і, впевнена, корисною для молоді. Кожен міг висловитися на тему: Що заважає тим чи іншим категоріям мешканців брати активну участь у соціальному житті громади, і як боротися з пасивністю.

Дякуємо Власенко Денис за зустріч і за те, що поділилися власним практичним досвідом з молоддю Доброслава! Сподіваємося, що це наша не остання зустріч і ми обов'язково співпрацюватимемо у сфері молодіжної політики.