Програма підтримки громадських організацій від Українського ветеранського фонду

Дата: 01.05.2023 11:08

Український ветеранський фонд — бюджетна установа у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України, яка працює для ветеранів та членів їхніх родин. Запустившись у лютому 2022 року, ми вже маємо реалізовані проєкти, які б могли допомогти, зокрема, військовослужбовцям вашої громади та їхніх сімей, про які ви можете прочитати на нашому офіційному веб сайті, а також в соціальних мережах.

Ми починаємо прийом заявок на першу в цьому році програму #Варто+ГО. Громадські об'єднання можуть отримати від 500 тис. грн до 1 мільйона грн. на проєкти для ветеранів, ветеранок і їхніх родин.

Хто може взяти участь у конкурсній програмі?

Громадські організації, котрі:

-захищають права і свободи ветеранів й ветеранок, та членів їхніх сімей
-задовольняють суспільні, економічні, соціальні, культурні та інші інтереси
-надають послуги та соціальну підтримку ветеранам-підприємцям
-надають персональне менторство ветеранського підприємництва
-займаються підвищенням конкурентоспроможності ветеранського бізнесу
-популяризують ветеранський бізнес на українському та міжнародному ринках
-надають соціальний супровід ветеранам і ветеранкам, членам їхніх родин, сімʼям полеглих захисників і захисниць

Навіть якщо вашої ініціативи немає в переліку категорій, проте ви співпрацюєте з ветеранами та їхніми родинами, подавайте заявку на участь у програмі.

У 2022 році перемогли вісім громадських організацій, які зокрема, організовують арттерапію, анімалотерапію, фізичну реабілітацію, допомагають ветеранам і ветеранкам відкривати бізнес тощо.

Прийом заявок триває до 4 травня 2023 року, 23:59.

Читайте деталі та подавайте заявку за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-go2023/

Запитання та уточнення надсилайте на електронну пошту: uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua. У темі листа обов'язково вказуйте: "Варто+ГО". Або звертайтесь за номером телефону: +380 (98) 009 48 72

Ми готові підтримати й вашу ініціативу для ветеранів, ветеранок, їхніх сімей та родин загиблих захисників і захисниць. Тому, запрошуємо брати участь у конкурсній програмі #Варто+ГО.