Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем матері

Дата: 14.05.2023 11:55

Фото без описуДорогі жінки!

В кожну другу неділю травня в Україні стало традицією відзначати День матері. Це свято – особливе, сповнене великого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до матерів.

Споконвіку жінка-мати в Україні символізує берегиню сімейного добробуту й тепла, затишку та гармонії. Материнська любов надає сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати успіху і здобувати нові перемоги. Тепло материнських сердець завжди залишається з нами, зігріває у дні свят і підтримує в години випробувань.

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Щира подяка за вашу мудрість, душевну щедрість, надійну підтримку та розуміння, за все, що ви робите для своїх дітей, для рідної України.

Низький уклін та особлива шана матерям наших воїнів, які віддали своїх синів за захист українського народу.

Бажаю вам, дорогі матері, міцного здоров’я, щастя, родинного затишку і благополуччя. Божого благословення вам і вашим близьким!

Доброславський селищний голова Людмила Прокопечко