В Доброславі завершується робота на Алеї Дружби

Дата: 15.05.2023 17:03

Фото без опису"Дорога громадо! Ми готуємося до відкриття у Доброславі чудового і дуже важливого об'єкту - Алеї Дружби. Цим об'єктом ми засвідчуємо свою повагу і величезну подяку всім країнам світу, які підтримують і допомагають Україні в боротьбі з рашизмом. Відкриття Алеї Дружби заплановане на 26 травня, і хоча всі основні роботи на об'єкті завершуються, залишається ще багато роботи з планування і озеленення території, і тут нам буде дуже потрібна ваша допомога. Завтра о 14 год ми організовуємо толоку, до якої просимо долучитися і вас. Основна робота - це розгортання великої кількості грунту (для цього нам потрібні чоловіки) і висадка кущів і квітів. Отже, чекаємо вас о 14 год на новому об'єкті (пр-т Свободи, навпроти "Щасливих долоньок"). По можливості візьміть граблі, тачки, ковшові лопати.

Наперед вдячна за допомогу❤️" - зазначає голова громади Людмила Прокопечко.