Доброславська громада отримала 3 потужні генератори в рамках співпраці з проєктом USAID "ГОВЕРЛА"

Дата: 23.05.2023 16:28

В рамках співпраці Доброславської селищної ради з проєктом USAID «ГОВЕРЛА» наша громада отримала три потужні генератори. Два з них потужністю 90 кВт та 100кВт буде передано на КП «Доброслав», а один потужністю 90 кВт використовуватиметься для резервного живлення адмінприміщення №1 Доброславської селищної ради.

Отримані генератори, в разі виникнення надзвичайних ситуацій та при вимкненні електроенергії, зможуть повністю забезпечити безперебійну роботу об’єктів.

Доброславська територіальна громада щиро вдячна проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Україні за співпрацю, підтримку та надану допомогу. Технічна допомога стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».