Інформація щодо підвищення кваліфікації відповідальних осіб за ведення військового обліку

Дата: 29.05.2023 10:20

Доброславська селищна рада на виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року № 1478 (далі - Порядок) повідомляє наступне:

Пунктом 8 Порядку передбачено, що обов’язки з ведення військового обліку в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях  покладається на  відповідних керівників.

Відповідно до пункту 9 Порядку для належного функціонування системи військового обліку визначаються особи відповідальні за ведення військового обліку.

Пунктом 12 Порядку визначено, що державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації щороку до 1 жовтня визначають потребу в підвищенні кваліфікації цих працівників.

Підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку, здійснюється не рідше одного разу на п’ять років.

На сьогодні погоджено програми підготовки персоналу, відповідального за організацію та ведення військового обліку наступним навчальним закладам:

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого;

Університет економіки та права «Крок».

Детальна інформація щодо організації та проведення відповідних занять знаходиться на офіційних вебсторінках зазначених навчальних закладів.