В громаді відкрито ветеранський хаб

Дата: 29.05.2023 10:43

В Доброславській селищній раді відкрили ветеранський хаб та провели круглий стіл "Захист і турбота держави та повага суспільства до ветеранів російсько-української війни: місія (не) здійсненна?"

"Про важливість і актуальність події говорить той факт, що вона відбулася за участі міністерки у справах ветеранів пані Юлії Лапутіної, керівництва області і району, народних депутатів, командирів і військовослужбовців ЗСУ, волонтерів, громадськості. Учасники круглого столу говорили про завдання, які стоять перед державою і суспільством щодо допомоги і підтримки захисників України та їх інтеграції у післявоєнне мирне життя. А ще Міністерство у справах ветеранів і Доброславська селищна рада підписали Мемонрандум про співпрацю у вирішенні цих завдань.

Після відкриття хабу наші гості поклали квіти до пам'ятника Захисникам України" - зазначає голова громади Людмила Прокопечко.