Привітання з Днем народження начальнику четвертого відділу Одеського районного ТЦК та СП Олегу Номеровському

Дата: 01.06.2023 08:40

Сьогодні святкує свій День народження людина мужності й сили, честі і великої поваги, начальник четвертого відділу Одеського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Номеровський.

Шановний Олеже Івановичу !

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від душі бажаємо Вам сили і могутності, здоров’я та витримки, міцних нервів і відмінного загартування характеру. Нехай будь-які проблеми будуть дарма, нехай будь-які перешкоди успішно Вами усуваються, нехай будь-який день Вам приносить безсумнівний успіх, справжню перемогу і особисте благо.

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО