Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем журналіста

Дата: 06.06.2023 09:41

Шановні журналісти!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста!

Цей день об’єднує людей творчої професії, людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки. Сучасне суспільство неможливо уявити без інформації та комунікаційних мереж. В сьогоднішніх умовах повномасштабного наступу росії ви стали справжніми воїнами, які невтомно боронять інформаційний фронт. У ваших руках могутня зброя. Завдяки вашій праці правдиве слово про Україну чує увесь світ. Завдяки вам усі знають, які злочини принесла росія в нашу мирну державу.

У цей святковий для вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проєктів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО