Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Доброславської територіальної громади на період до 2030 року

Дата: 07.06.2023 08:52

Фото без описуДоброславська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Доброславської територіальної громади на період до 2030 року. Це довготривалий план, за яким має розвиватися громада у всіх сферах своєї діяльності. Таке довгострокове стратегічне планування вкрай необхідне, адже визначає головну ціль, шляхи поповнення ресурсів та їх оптимального розподілу для досягнення мети. Основна перевага громад, які мають стратегію розвитку, – вони знають, чого хочуть досягнути і як це зробити.

Строк громадського обговорення – 15 днів від дати публікації даного повідомлення.

З текстом проєкту Стратегії розвитку Доброславської територіальної громади на період до 2030 року можна ознайомитись на офіційному вебсайті Доброславської селищної ради за посиланням: https://dobroslavsrf-gromada.gov.ua/news/1686117472/

Зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії розвитку Доброславської територіальної громади на період до 2030 року надсилати до 21 червня 2023 року на електронну адресу dobroslav_invest@ukr.net, вказавши ПІБ та назву населеного пункту.