Безбар’єрність – це мозаїка у масштабі всього суспільства

Дата: 03.05.2023 12:57

Безбар’єрність – це мозаїка у масштабі всього суспільства. Вона складається з багатьох речей: великих і маленьких.

Це і зручність наших міст, і коректне спілкування з людиною незалежно від її особистих рис, і піклування про ментальне здоров’я. Це доступна освіта, культура та працевлаштування для людей будь-якого віку.

Та усі ці напрями об’єднує головна ідея – людина у центрі 👱🏼

На головній сторінці нашого сайту (https://bbu.org.ua) ви можете прочитати історії українців – різного віку, статі, зайнятості – які успішно долають барʼєри. Кожна історія – це окремий напрям безбарʼєрності, про який, сподіваємося, ви дізнаєтеся для себе щось нове.

Під час читання вас супроводжуватиме велика червона кнопка «Прибрати барʼєри» 🔴 Натисніть на неї і побачите, чого досягають суспільства, які рухаються до безбарʼєрності.

Хороша новина у тому, що для початку достатньо поставити людину в центр усього. І ми, неймовірні українці, вже на цьому шляху. Турбота про тих, хто поряд, робить нас єдиними і сильними, а прагнення і думки про майбутнє – непереможними.