Привітання селищного голови Людмили Прокопечко з Днем селища Доброслав

Дата: 07.07.2023 08:01

Шановні доброславці та гості селища!

Від щирого серця вітаю вас зі святом – Днем селища Доброслав!

Впевнено можу сказати, що найбільшим багатством Доброслава є ви, його жителі – щирі, привітні, гостинні люди. Ви завжди згуртовано виходите на допомогу у благоустрої рідного селища, разом ми створюємо і підтримуємо тут красу. Сьогодні маємо багато гарних локацій, де приємно прогулятися, провести час з дітьми, запросити гостей та туристів.

Наші мешканці зараз в лавах Збройних Сил України боронять рідну землю від окупанта. Завдяки нашим воїнам маємо змогу жити на мирній землі під українським прапором. З великою шаною і вдячністю схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за Батьківщину.  Вічна пам’ять і слава Героям!

Однією волонтерською родиною ми спрямовуємо наші сили та ресурси на допомогу нашим захисникам і наближаємо нашу Перемогу. Наші спільні дії створюють той результат, який ми сьогодні маємо. Я безмежно вдячна вам і дуже ціную цю підтримку.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне селище, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО