Привітання голови громади Людмили Прокопечко з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2023 08:00

Шановні мешканці громади!

Сьогодні ми відзначаємо 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Конституція України – наш моральний орієнтир. Сьогодні, в умовах повномасштабного російського вторгнення і численних злочинів окупантів, усі ми по новому оцінюємо значення цінностей, закладених у Конституції України. Основний Закон є ядром консолідації Українського народу.

Сьогодні громадяни України, які чинять спротив російському вторгненню, виконують конституційний обов’язок. Ми успішно протистоїмо агресору, що зневажає юридичні норми, міжнародне право. За підтримки закордонних партнерів наближаємо нашу Перемогу, за якою послідує притягнення до відповідальності держави-терориста.

Кожен з нас своєю щоденною працею закладає фундамент розвитку нашої країни. Від нашої̈ громадянської позиції та наших вчинків, напряму залежить подальший шлях нашої держави. Хай він буде таким, щоб по ньому впевнено, з гордістю й повагою до рідної землі змогли крокувати наші нащадки!

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО