До відома щодо навчання в Національному університеті "Одеська політехніка"

Дата: 25.05.2023 10:53

Інститут публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» (далі Інститут) (правонаступник Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України) продовжує свою діяльність з підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для роботи в органах публічної влади, які забезпечують сталий розвиток Південного регіону.

У 2023 році Інститут здійснює навчання здобувачів за освітньо- професійними програмами зі спеціальностей:

281 «Публічне управління та адміністрування» за державним замовленням з НАДС та за договором (для здобуття ступеня магістра та
бакалавра);

256 «Національна безпека» (для здобуття ступеня магістра);

073 «Менеджмент» (для здобуття ступеня магістра та бакалавра);

072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (для здобуття ступеня бакалавра).

Особлива увага приділяється участі у конкурсному відборі на навчання за державним замовленням з Національним агентством України з питань державної служби за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма - Державне управління та місцеве самоврядування) за заочною формою здобуття освіти. На цю програму приймаються державні службовці, голови місцевих державних адміністрацій. Їх перші заступники та заступники, посадові особи місцевого самоврядування, які здобули ступень вищої освіти магістра (спеціаліста)/бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

На навчання за договором (контрактом) приймаються особи, які здобули ступень вищої освіти магістра (спеціаліста)/бакалавра (умов, щодо перебування на посаді та стажу для навчання за договором немає). Вартість контракту не змінилась в порівнянні з минулим роком і становить 27 120 грн (9040 грн в семестр).

Пропозиції щодо направлення рекомендованих на навчання до Інституту за державним замовленням та за договором просимо надсилати до 26.05.2023 - для тих, хто має диплом бакалавра та до 30.05.2023 - для тих, хто має диплом магістра (спеціаліста) відповідно до додатку 1 на електронні адреси dec.ipsu@op.edu.ua та kadroviy.viddil@odessa.gov.ua за наведеною формою (додаток 2 додається).

Додаткову інформацію щодо вступу на всі запропоновані спеціальності можна отримати:

вул. Генуезька, 22, каб. 200 (деканат), каб. 214 (приймальна директора);

dec.ipsu@op.edu.ua; (048) 705-97-32; (048) 705-97-00;

заступник директора інституту Ігор Куспляк, (093) 745-40-09;

заступник директора інституту Микола Попов, (096) 387-62-29.