Оголошення про результати засідання конкурсної комісії.

Дата: 23.08.2023 12:41

Фото без опису22 серпня 2023 року на засіданні конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель, інших об’єктів нерухомого майна та виконавців земельних торгів на конкурентних засадах Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області переможцем конкурсу з вибору виконавців експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі у приватну власність шляхом продажу, а саме:  земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій знаходиться об’єкт нерухомості, що належить МПП «УЮТ», площею 0,0765 га, за адресою: Одеська обл., Одеський р-н, смт Доброслав, вул. Захисників Маріуполя, 56-А, кадастровий номер 5122755100:02:002:0651, визначене товариство з обмеженою відповідальністю «ЗЕМАГРОСЕРВІС».

Конкурсна комісія Доброславської селищної ради.