Реалізовано ще один проєкт команди "Небайдужих" - локація "Етно-хаб "Під стріхою"

Дата: 25.08.2023 10:38

Фото без описуВ День незалежності України, ще одна команда "Небайдужих" реалізувала свій проєкт. Локація "Етно-хаб "Під стріхою" - чудова колективна робота команди "Небайдужих" з Кремидівського ЗЗСО. Керівник проєкту - Цепотан Тетяна Володимирівна. Метою проєкту було створення осередку підтримки і  популяризації української національної ідентичності. Команда проєкту просто неба, на пришкільній території зробила міні-музей: розписала стіни у петриківському стилі, встановила плетений тинок із глечиками, дерев’яні млин, криничку та візок. Майстри своїми руками виготовили скульптури для етно-хабу. Під час відкриття керівник проєкту разом з ученицею Кремидівського ЗЗСО Катериною Жайворонок провели для гостей невелику екскурсію, розповіли про деякі українські звичаї, традиції, український традиційний одяг, запросили до частування. Директор школи вручила подяки учасникам проєкту та його спонсорам - Анатолію Жежуленку та Фінагеєву Григорію. Планується, що даний осередок буде використовуватися для різноманітних освітніх та культурних заходів.