Взято участь у Першому Форумі спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі

Дата: 28.08.2023 15:50

Фото без опису25 серпня в м.Київ відбувся Перший Форум спеціалістів з безпеки в освітньому середовищі, в якому взяв участь головний спеціаліст відділу освіти Управління ОКТМС Доброславської селищної ради Іванчиков В.В.

Під час даного заходу була можливість поспілкуватись з спеціалістами з безпеки з різних куточків України та тими людьми , які безпосередньо розробили та впровадили в життя цей необхідний проєкт .На форумі було представлено багато цікавих доповідей щодо ключових аспектів, досягнень та проблем безпеки в освітньому середовищі .

Спікерами заходу були люди які створюють політику в державі та контролюють їх виконання:

Катерина Павліченко - заступниця міністра внутрішніх справ України, Олександр Чекригін - директор департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям, Ольга Будник- уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, Василь Богдан- начальник Управління ювенальної превенції Національної поліції України, Дар'я Герасимчук - уповноважена Президента з прав дитини, Олександр Гончар - голова громадської організації "Безпечний освітній простір" також представники ЮНІСЕФ, освітній омбудсмен, Асоціація міст України , представники територіальних громад.

Дякуємо організаторам за запрошення та чудовий захід!