Молодь Доброславської громади взяла участь у Школі Активної Молоді у Кропивницькому

Дата: 10.11.2023 12:40

2-5 листопада молодь Доброславської громади взяла участь у Школі Активної Молоді у Кропивницькому. Цей захід проходив у рамках Проєкту «Активна молодь – запорука розвитку громади», що впроваджується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та за підтримки органів місцевого самоврядування.

Сам проєкт спрямований на сприяння залученню та взаємодії молоді з органами місцевого самоврядування та громадянським суспільством у громадах Одеської та Кіровоградської областей.

Протягом 5 днів наша молодіжна команда разом з іншими командами навчалися та розширювали свої знання у таких напрямках:

1. Основи інтеграції та співпраці молоді в громаді.
  2. Будування зв'язків для підвищення соціальної згуртованості в громаді
  3. Залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні.
  4. Основи діалогу та управління конфліктами.
  5. Гендерна рівність та соціальна інклюзія.
  6. Лідерство.
  7. Створення Молодіжних рад, ГО та Молодіжних центрів
  8. Проведення інформаційних кампаній. Комунікація

За результатами цього проєкту у селі Трояндовому буде створено сучасний молодіжний простір і повністю його обладнано. Також у кожному старостинському округу буде створено свою ініціативну групу молоді.