Відділом взято участь в онлайн нараді «Індустріальні парки України: від концепції до реальності»

Дата: 17.11.2023 16:06

Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI) сьогодні організовано та проведено семінар-практикум на тему «Індустріальні парки України: від концепції до реальності». Участь у заході взяли громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Волинської, Закарпатської, Житомирської, Львівської, Одеської, Рівненської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської та Харківської областей.

В стратегічних планах нашої громади є концепція створення індустріального парку в Кремидівському старостинському окрузі.

Перевагами, в разі успішної реалізації проєкту, для нашої громади є:

• створення робочих місць (скорочує трудову міграцію працездатного населення);
  • зростання купівельної спроможності жителів громади;
  • збільшення надходження ПДФО до місцевого бюджету (в середньому 1 га облаштованої території індустріального парку забезпечує створення 50 постійних робочих місць).