В Кремидівці відбулося відкриття бювету
Дата: 23.11.2023 10:00
Кількість переглядів: 79
«Сьогодні в Кремидівці відкрилася станція очистки і бювет питної води. Це вже третій такий об'єкт у нашій громаді, реалізований за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ), представники якої Аніс Чоудхурі, офіцер проєкту МОМ, та Дмитро Шейченко, асистент проєкту, побували на цьому заході та анонсували відкриття ще двох станцій очистки і бюветів – в Доброславській лікарні і в Трояндовому.
Від усіх мешканців дякую за підтримку нашої громади Міжнародній організації з міграції та керівнику ТОВ "Мега-Ват" Павлу Наливайку, завдяки якому цей проєкт зайшов в Доброславську громаду» – голова громади Людмила Прокопечко.