Громада отримала ноутбуки у рамках співпраці МОН України та представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
Дата: 23.11.2023 10:20
Кількість переглядів: 65
«Наша громада отримала 63 ноутбуки у рамках співпраці МОН України та представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за сприяння Одеської обласної військової адміністрації та Одеської районної військової адміністрації.
Гаджети передбачені для тимчасового користування здобувачами освіти з числа ВПО, дітьми з інвалідністю, дітьми з малозабезпечених сімей або позбавлених батьківського піклування та дітьми інших вразливих категорій, позбавлених наразі доступу до освітнього процесу.
Найближчим часом ноутбуки будуть передані відповідним закладам освіти» – голова громади Людмила Прокопечко.