Як ефективно керувати гнівом для подолання труднощів? (Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?")

Дата: 24.11.2023 14:30

Фото без описуГнів — це природна реакція, і цю енергію можна перетворювати на сили для подолання труднощів. Коли щось не вдається, коли відчуваєте, що закипаєте, не ігноруйте свої почуття. З’ясуйте, що саме вас дратує, подихайте, дайте собі час заспокоїтися і знайдіть у ситуації, яка склалася, мотивацію.

Якось ви питали, що робити, якщо гнів спалахує вмить і хочеться трощити усе навколо. Ось лайфхак, який може видатися кумедним, але неодмінно спрацює: сходіть умитися, почистіть зуби 😌 За цей час гнів відступить і ви зможете переключитися на дію.