Реєстрація транспортних засобів громадянами іноземних країн

Дата: 06.12.2023 08:45

Фото без описуРеєстрація транспортних засобів громадянами іноземних країн здійснюється в ТСЦ МВС на загальних підставах за умови наявності посвідки на тимчасове чи постійне проживання в Україні.

Перелік документів, необхідних для реєстрації ТЗ в ТСЦ МВС

У разі придбання транспортного засобу в торгівельній організації:
 • посвідка на проживання;
 • ідентифікаційний код;
 • сертифікат відповідності;
 • документ, що підтверджує правомірність придбання транспортного засобу (договір купівлі-продажу, у разі придбання у завода-виробника – акт приймання-передачі);
 • квитанція про сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (тільки для легкових автомобілів);
 • платіжні документи (квитанції), які засвідчують оплату адміністративної послуги та плату за бланкову і спеціальну продукцію;
 • вантажно-митна декларація, посвідчення митниці (для автомобілів іноземного виробництва);
 • свідоцтво про реєстрацію ТЗ, видане іноземною країною (для автомобілів ввезених з-за кордону).

* висновок/відомості про експертне дослідження транспортного засобу, що вносяться до електронного реєстру працівниками експертної служби МВС (не є обов’язковим та проводиться за бажанням при перереєстрації транспортного засобу).

Порядок проведення експертного дослідження транспортних засобів.

У разі оформлення договору купівлі-продажу транспортного засобу, що було в користуванні, громадянину іноземної країни необхідно надати до ТСЦ МВС:
 • посвідку на проживання;
 • ідентифікаційний код.

Послідовність дій одержувача послуги:
 Суб’єкт звернення особисто подає до суб’єкта надання адміністративної послуги повний пакет документів у паперовому вигляді, необхідних для отримання адміністративної послуги.

Більш детальну інформацію щодо надання послуги з реєстрації транспортного засобу сервісними центрами МВС можна знайти за посиланням.