Привітання селищного голови Людмили Прокопечко з Днем місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2023 14:30

Фото без описуШановні працівники Доброславської селищної ради, старости та депутати!

Вітаю з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Злагоджена робота усіх гілок місцевої влади є запорукою оперативного вирішення повсякденних питань життя громади та її розвитку. На жаль, повномасштабна війна змінила багато наших планів на розбудову Доброславської громади. Але й у воєнний час наша громада змінюється і вірю, що настануть часи, коли ми зможемо працювати на повну потужність, щоб наш край став ще кращим та комфортнішим для життя.

Безмежно дякую всім, хто сумлінно та невтомно працює. Ваші наполегливість, самовідданість, високий професіоналізм, відповідальність та активна громадська позиція є запорукою успіху нашої громади.

Бажаю вам наснаги, міцного здоров’я, благополуччя, найскорішої Перемоги та мирного неба.

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО