Відбулося перше засідання Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Доброславської селищної територіальної громади

Дата: 18.12.2023 15:10

14 грудня 2023 року в Доброславській селищній раді відбулося перше засідання Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Доброславської селищної територіальної громади Одеського району Одеської області за підтримки експертів проєкту USAID «Говерла».

Голова Робочої групи, виконуючий обов’язки Доброславського селищного голови Максим Калюжний ознайомив присутніх зі складом Робочої групи, а експерт проєкту USAID «Говерла» Мирослава Рябовіл окреслила завдання, покладені на Робочу групу.

На засіданні визначено орієнтовний календарний план підготовчих процедур розроблення Комплексного плану, сформовано перелік основних зацікавлених сторін у розвитку територіальної громади, визначено ключові напрями довгострокового розвитку Доброславської селищної територіальної громади.