Привітання селищного голови Людмили Прокопечко з Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2023 10:50

Фото без описуШановні мешканці Доброславської громади!

Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.

Не всі сьогодні мають змогу зустрічати це світле свято зі своїми родинами. Пам'ятаємо про тих, хто зараз у холодних окопах, в бойових машинах, за пультами зенітних комплексів боронить від ворога Україну. Світла пам'ять та низький уклін нашим захисникам, які не дочекалися Різдва Христового, тим, хто віддав своє життя та поруч з Ангелами тримає українське небо.

У це світле свято бажаю всім миру і добра, любові й щастя, добробуту, успіху і міцного здоров'я. Нехай ангел-охоронець оберігає вас і ваших близьких від усіх бід, а в душі запанують віра, спокій і любов.

Зі світлим святом Різдва!

Доброславський селищний голова Людмила ПРОКОПЕЧКО