У ветеран хабі пройшла різдвяна зустріч з ветеранами та їхніми родинами

Дата: 03.01.2024 20:00

Фото без опису«Сьогодні ми запросили до ветеран-хабу на різдвяну зустріч ветеранів та їхні родини. Ну і яке ж різдво без коляди! Колядники з Центру культури, мистецтв та розвитку творчих здібностей підготували для наших гостей політичний вертеп, де царем Іродом, втіленням зла, був путін, а силою світла і добра - воїн ЗСУ. Гості разом з колядниками співали колядки, ділилися побажаннями. Ну і без подарунків теж не обійшлося. Їх отримали і маленькі, і дорослі.

Щиро дякую за співпрацю та благодійну допомогу о. В'ячеславу Ковальському, о.Лаврентію Жезіцькому, Руслану Музиці та міжнародній благодійній спільноті "Орден Лицарів Колумба"» – голова громади Людмила Прокопечко.