Відбулася зустріч з регіональним координатором з питань залучення громадськості Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Одеській області

Дата: 08.01.2024 18:00

Фото без опису5 січня у Ветеран Хабі Доброславської селищної ради відбулася зустріч з регіональним координатором з питань залучення громадськості Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Одеській області Олександром Мошнягулом.

Проєкт USAID "Говерла" є надійним партнером Доброславської громади в багатьох напрямках, зокрема в напрямку створення та впровадження інструментів сприяння громадській активності.

Саме про розробку та впровадження таких інструментів йшла мова під час зустрічі, зокрема прийняття положення про публічні консультації, створення центру громадської активності, покращення комунікації через створення місцевого телебачення, залучення молоді до розробки та прийняття рішень через створення молодіжної ради.

Керівництво громади висловило готовність впроваджувати такі інструменти та сприяти підвищенню громадській активності в громаді.