Оновлення у "Креативній майстерні для дитячої творчості"

Дата: 16.01.2024 14:25

Проєкт "Креативна майстерня для дитячої творчості" за підтримки фонду соціальних ініціатив "Створімо світ гри і дитинства" у розпалі роботи.

Дякуючи підтримці фонду, вже закуплено матеріали та інструменти для захоплюючих майстер-класів у студії декоративно-ужиткового мистецтва в Центрі КМРТЗ. Впевнені, що ці заходи дозволять дітям розвивати свою творчість та уяву!

У студії декоративно-ужиткового мистецтва Центру КМРТЗ готується справжня "Креативна майстерня", де будуть проводити цікаві майстер-класи та розвивати таланти маленьких відвідувачів.

А це ще не все! Найближчим часом планується оновлення студійного простору, заміна застарілих меблів на нові та сучасні. Таким чином, буде створено ще комфортніше середовище для креативної та веселої творчості!