Запрошуємо Ветеранів та Фахівців: станьте ключовими консультантами у справах цивільного захисту

Дата: 16.01.2024 16:30

Фото без описуПропонуємо ветеранам системи цивільного захисту, викладачам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також медичному персоналу долучитися на громадських засадах, в якості консультантів-активістів для роботи в консультаційних пунктах з питань цивільного захисту.

Через Консультаційні пункти забезпечується консультування населення у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб.

Для детальної інформації просимо звертатись до відділу  житлово-комунального господарства, будівництва, благоустрою та розвитку інфраструктури та взаємодії з правоохоронними органами Доброславської селищної ради за адресою: смт Доброслав, пр-т Свободи, 1.

E-mail: otggkh@ukr.net