Актуальні новини про розвиток "ДоброХаб"!

Дата: 17.01.2024 16:35

Сьогодні відділ перспективного розвитку територій, міжнародного співробітництва та проєктної діяльності обговорював стан реалізації проєкту "Створення громадського простору – «ДоброХаб»" на zoom-зустрічі з менторами проєкту - Софією Щогольською та Миколою Дороховим.

У ході обговорення ми ділиться актуальною інформацією щодо проведених закупівель, запланованих заходів та інших аспектів роботи проєкту. Наша команда прикладає всі можливі зусилля для успішної реалізації цього інноваційного проєкту.

Зокрема, триває активна робота по створенню Центру спільнототворення в с. Кремидівка. Це стає кроком до створення унікального простору, який об'єднує та надихає на громадську активність.

Дякуємо нашим менторам за важливі поради та підтримку!