Відбувся тренінг за участю БФ "Право на захист" у рамках проєкту "Консорціум Реагування"

Дата: 17.01.2024 21:00

Сьогодні у Ветеран-Хабі відбувся важливий тренінг за участю БФ "Право на захист" у рамках проєкту "Консорціум Реагування". Цей проєкт реалізується Консорціумом Реагування під координацією міжнародної гуманітарної організації ACTED та з фінансовою підтримкою Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Участь у заході взяли представники центру надання соціальних послуг, відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, а також спеціалісти в галузі освіти, охорони здоров'я та представники поліції.

На цьому тренінгу обговорювалася актуальна тема "Протидія гендерно зумовленому насильству в громадах: психосоціальний аспект". Тренер заходу, Ірина Руденко, детально розповіла про ознаки гендерних ролей і домашнього насильства в українському суспільстві, спростувала міфи та стереотипи, а також поділилася методиками формування поваги до гендерної рівності та протидії насильству.

Після заходу всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу. Дякуємо організаторам за важливі знання для нашої громади!