Запрошення на вебінар "Менеджмент на основі даних: цифрова аналітика для об'єктивного управління бізнесом"

Дата: 23.01.2024 14:20

Фото без описуФото без описуЯкі сучасні тенденції управління компанією в умовах цифрової трансформації? Що таке управління на основі аналізу даних та які його переваги? Які інструменти слід використовувати для збору даних? Як побудувати єдину систему даних? Які ефективні оперативні та стратегічні рішення можна ухвалити на основі аналізу даних?

Дата: 08 лютого (четвер) 2024 р.

Час: 16:00-17:00

Формат: Онлайн

На вебінарі ви:

• отримаєте знання про особливості управління на основі аналізу даних – та створення інформаційно-аналітичної системи управління;
  • ознайомитеся з особливостями та перевагами побудови єдиної системи даних, аналітичними рішеннями;
  • навчитеся використовувати сучасні цифрові технології в управлінні командою;
  • отримаєте практичні компетенції розв’язання важливих управлінських проблем через аналітичні рішення на основі аналізу даних, використання результатів моделювання та прогнозування;
  • перейдете до нової культури управління, що базується на аналізі проблем та рішень, які підкріплені перевіреними даними.

Експерт:

Петро Савич, маркетолог, бізнес-консультант, засновник компанії Sales Marketing System. Експерт у сфері стратегічного маркетингу та управління продажами.

Професійний досвід роботи:

Працював з компаніями Kyivstar (Vimpelcom/Veon), PepsiCo, Adidas, Shell, ТПП України, ООН в Україні, Медіа-холдинг "Українська Правда", Асоціація Івенторів України.

Викладач в Бізнес-Школі "КРОК". Відзначений нагородою ЄБРР-Казахстан ”Кращий ментор по розвитку підприємництва 2021”.

Спікер і доповідач професійних конференцій, серед яких Iforum, Marketing Drive, Intercharm, E-biz та інших.

Організатор:

Вебінар організовано ГС «Львівський кластер медичного бізнесу» у партнерстві з Клубом Ділових Людей Україна.

Реєстрація за посиланням: https://s6639832.sendpul.se/sl/MjY2ODMzMDgw/a3740c42e0221ecdb806a2624fa9462dcf44es1

Додаткова інформація:

Посилання на онлайн-трансляцію буде відправлено на зазначену пошту за годину до початку трансляції.