В Доброславській громаді відбувся перший молитовний сніданок

Дата: 24.01.2024 16:25

Фото без описуЗ нагоди Дня Соборності України - свята єднання українців, у Доброславській громаді відбувся перший молитовний сніданок. Ця традиційна подія, що є поширеною у багатьох країнах світу, здійснилася у нашій громаді вперше.

Надзвичайно приємно, що ініціаторами цієї зустрічі стали представники різних релігійних громад, об'єднуючи нас поза впливом релігійних чи політичних переконань. В рамках заходу, начальник 4 відділу РТЦК полковник Олег Номеровський вручив сестрі загиблого Героя Олександра Клімова орден, а кращі представники громади отримали грамоти від Одеської ОВА, Одеської обласної ради та Одеської районної ради.

"Щиро дякую за ініціативу проведення молитовного сніданку отцю Борис Нагорний - настоятелю Храму Преображення Православної Церкви України, Музиці Руслану - пастору Церкви Християн віри Євангельської; Галушку  Василю - пастору Церкви Євангельських Християн баптистів,  В'ячеславу Ковальському - священнику Римо-католицької Церкви,  Ващиніну Віталію - пастору Церкви Адвентистів Сьомого Дня, Лащуку Михайлу - пастору Церкви Євангельських Сіоністів; Жевець Олені - військовому капелану оперативного командування "Південь"; Жевець Геннадію- пенітенціарному капелану. Вірю, що перший Доброславський молитовний сніданок стане початком доброї традиції - збиратися в родинному колі для спільної молитви, душевних розмов, підтримки один одного" - голова громади Людмила Прокопечко.

Завершився захід великим живим ланцюгом єднання.