Доброславська селищна рада продовжує активно працювати над вдосконаленням місцевого самоврядування та розвитком громади

Дата: 25.01.2024 16:20

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Альона Шихалієва, відділ перспективного розвитку територій, міжнародного співробітництва та проєктної діяльності спільно з фінансовим відділом селищної ради взяли участь у нараді щодо підготовки та прийняття Порядку розроблення, виконання, моніторингу місцевих програм та звітності про їх виконання на основі модельного акту, розробленого експертами Проєкту USAID ГОВЕРЛА.

На нараді з презентацією виступила експерт Одеського регіонального офісу проекту USAID ГОВЕРЛА – Євгенія Абрамова. Її виступ був присвячений важливим питанням розробки та впровадження програм, а також системі моніторингу та звітності щодо їх виконання.

Підтримуємо ініціативи з удосконалення місцевого самоврядування та впровадження передових практик у роботі нашої громади!